Nie ma lepszego sposobu na dekorację przestrzeni wypoczynkowej niż rośliny. Taras czy ogród tonące w zieleni pozwolą na skuteczniejszy wypoczynek oraz relaks blisko natury. Białe donice na taras to jedna z ciekawszych propozycji – jak wykorzystać te elementy w konkretnych aranżacjach?

Białe donice na taras wykonane z technorattanu

Białe donice na taras są jednymi z najchętniej wybieranych – świetnie prezentują się zarówno na małych, jak i dużych przestrzeniach. Szukając trwałych i eleganckich donic w kolorze białym, warto zwrócić uwagę na donice technorattanowe. Donice tego typu są uzupełnieniem dla rozbudowanych kolekcji technorattanowych, tak chętnie wykorzystywanych w polskich ogrodach czy na tarasach. Technorattanowa donica jest wysoce odporna na ścieranie, zmienne warunki atmosferyczne czy promieniowanie UV. Będzie ona idealną dekoracją przez wiele lat!

Rattanowe białe donice na taras

Meble i dodatki do ogrodu wykonane z rattanu nieustannie zachwycają. Donice rattanowe mogą stać się idealnym dopełnieniem aranżacji rustykalnych czy prowansalskich. Donice rattanowe tworzone są z pnączy pozyskiwanych wyłącznie w etyczny sposób, z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Oznacza to, że produkcja donic nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Białe donice na taras z rattanu będą wspaniałą ozdobą oraz pojemnikiem na ulubione rośliny.

Jak wykorzystać białe donice na taras?

Białe donice na taras najlepiej prezentować się będą w aranżacjach prowansalskich, rustykalnych czy skandynawskich. Jasne kolory sprawdzą się idealnie na mniejszych tarasach czy balkonach, optycznie nie przytłaczając przestrzeni. W białych donicach warto osadzać przede wszystkim letnie kwiaty, takie jak lawenda, nasturcja czy pelargonie. Duże donice sprawdzą się jako podstawa dla niewielkich krzewów czy tuj.

 

 

Comments are closed.

https://abweb.com.pl/taras-w-zimie-dlaczego-nie-tajniki-efektywnego-ogrzewania/ https://carnivorous-plants.pl/taras-w-kazda-pogode-tajemnica-ogrzewaczy-gazowych/ https://www.walbrzych24.com/artykul/43564/k/1/co-warto-wiedziec-przed-zakupem-samochodu-bez-ubezpieczenia-oc