Bitcoin oraz inne kryptowaluty występujące na rynku, stały się nie lada pokusą dla wielu osób. Nie tylko mowa jest tu o wielkich korporacjach, miliarderach, ale także o indywidualnych osobach. Z roku na rok liczba osób chcących dokonywać inwestycji, jest jeszcze większa.

Polska firma na rynku kryptowalut

W tym również w Polsce przybywa takich osób. To właśnie dlatego powstała Coinquista – pierwsza, polska firma, której celem jest ułatwienie handlu związanego z kryptowalutami. Dzięki ich pomocy można doskonale odnaleźć się w tym świecie – nawet, jeżeli jest mowa o amatorach, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w świecie coinów. Aby móc jednak sprostać oczekiwaniom swoich klientów, Coinquista zwróciła się o pomoc do 10Clouds. Po to, aby móc stworzyć jeszcze lepszą, zintegrowaną platformę blockchain, ułatwiającą obsługę rynku kryptowalut.

Wszystko od podstaw

Coinquista Case Study sprawiło, że powstał nowy, innowacyjny produkt, dzięki czemu sama obsługa podstawowych czynności stała się jeszcze bardziej intuicyjna. A to za sprawą ulepszeń, jakie wprowadziła firma 10Clouds.

Społeczność kryptowalut

Co więcej, współpraca tych dwóch firm zaowocowała tym, że można było nawiązać współpracę z innymi ludźmi, którzy także dokonywali inwestycji w kryptowalutach. Można nawiązać kontakt z taką społecznością w celu wymiany własnych doświadczeń, opinii. Czemu służyło takie posunięcie? Chociażby temu, że dzięki temu można było rozwiązać w szybszy sposób zgłaszane przez innych użytkowników problemy. Wszystko tworzone jest na bazie wiedzy eksperckiej, która pozyskuje się właśnie z takim platform handlu społecznościowego. 

Bezpieczny, zimny portfel

Czego oczekują wszyscy inwestorzy na rynku kryptowalut? Tego, że zarówno oni, jak również ich pieniądze, będą bezpieczne. Dzięki temu nie będą musieli oni obawiać się żadnych ataków hakerskich, których jak wiadomo – nie brakuje. Dlatego też Coinquista Case Study doprowadziło do powstania zimnego portfela, gdzie ma się do czynienia z weryfikacją dwuetapową. Maksymalne bezpieczeństwo jest czynnikiem decydującym, jeśli chodzi o ostateczny wybór platformy, gdzie poszczególne inwestycje będą dokonywane.

 

Decydując się więc na wybór danej platformy, warto wybierać rozsądnie. W szczególności, jeżeli ktoś jeszcze nie ma doświadczenia w tym świecie. Należy uwzględnić również to, że rynek kryptowalut, to jedna wielka zmienna, gdzie spodziewać się można wszystkiego. Nie tylko dużych zysków, ale również strat finansowych. Dlatego też łatwa w obsłudze platforma dla użytkowników, to podstawa. 

 

Comments are closed.