Nowoczesne wzornictwo, trwałe materiały i elegancja – to bez wątpienia cechy, które powinny wyróżniać pierścionki zaręczynowe. Obecnie wybór konkretnej biżuterii tego typu może być problematyczny – projektanci oferują niezliczoną liczbę pięknych modeli, różniących się od siebie materiałami, kamieniami, wzorami. Jakie pierścionki zaręczynowe cieszą się największym zainteresowaniem?

Klasyczne pierścionki zaręczynowe z diamentami

Nie ma wątpliwości, że najczęściej kupowanymi pierścionkami zaręczynowymi do tej pory były modele z diamentami. Diamenty, cenione przede wszystkim za doskonałą jakość, ale i trwałość, prezentują się wspaniale w złotej oprawie. Diamentowe pierścionki zaręczynowe to prawdziwa klasyka: projektanci dbają o to, aby zachwycały one ponadczasowym pięknem, ale też by wyróżniały się na tle innej biżuterii. Obecnie pierścionki zaręczynowe to przede wszystkim biżuteria z kamieniem osadzonym w wysokiej koronie, ale też oryginalne projekty w których diamenty łączone są z innymi kamieniami szlachetnymi czy półszlachetnymi. 

Pierścionki zaręczynowe z innymi kamieniami szlachetnymi

Oryginalną opcją na nietuzinkowy pierścionek zaręczynowy jest wybór modelu, w którym zamiast klasycznego diamentu wykorzystano inny kamień szlachetny. To bez wątpienia opcja dla pań, które chcą się wyrównać: w złotych pierścionkach umieszczane są piękne szafiry, szmaragdy, ognistoczerwone rubiny. Warto również zwrócić uwagę na rodzaj szlifów – poza klasycznym, brylantowym szlifem możliwe jest zakupieniem pierścionka o szlifie markizy, okrągłym, Dużym zainteresowaniem cieszą się również pierścionki zaręczynowe, w których diamenty łączone są z innymi kamieniami na zasadzie kolorystycznego kontrastu. Taka biżuteria z pewnością przyciągnie wzrok!

Comments are closed.

ngchenzi.com https://antekwpodrozy.pl/455-jak-wybrac-najlepsze-ubezpieczenie-samochodu-na-czas-podrozy zobacz wiecje