Szukając nowego kompletu garnków zazwyczaj skupiamy się na ich wyglądzie oraz cenie, znacznie mniej uwagi poświęcając materiałom i technologiom – to spory błąd. Wybierając nowoczesne garnki warto wiedzieć, jakie materiały i innowacje zostały wykorzystane, aby mieć świadomość, jak bardzo garnki te mogą ułatwić codzienne gotowania czy smażenie. Jakie garnki wybrać, aby codzienne przygotowywanie posiłków było przyjemnością?

Garnki stalowe – trwałe i niezawodne

Nie ma wątpliwości, że to właśnie garnki ze stali nierdzewnej 18/10 są dzisiaj jednymi z najchętniej kupowanych. Zestawy garnków odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie, wysokie temperatury, odkształcanie. Stal nierdzewna zabezpieczona jest również przed korozją. Garnki stalowe są nam proponowane zarówno w klasycznej, szarej wersji, jak i w wersjach kolorystycznych – ta ostatnia opcja sprawdzi się doskonale w nowoczesnych kuchniach. Garnki będą nie tylko funkcjonalne, ale i staną się prawdziwą ozdobą!

Garnki stalowe uzupełniono o szereg elementów, które przydadzą się w codziennym gotowaniu. Umieszczone w dnach dyski odpowiadają za równomierne i szybsze rozprowadzanie ciepła wewnątrz, co przekłada się na znacznie szybsze przygotowywanie potraw i oszczędność energii. O bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu zadbają rączki i profilowane uchwyty, wykonane najczęściej z tworzyw antypoślizgowych. Udogodnieniem są również cedzaki, lejki i wewnętrzne miarki do odmierzania płynów. 

Patelnie ceramiczne w naszych kuchniach

Chcąc smażyć zdrowiej warto rozważyć kupno patelni ceramicznych – patelnie takie posiadają specjalistyczne powłoki, które pozwalają na smażenie na minimalnej ilości tłuszczu, co znacząco wpływa na zmniejszenie kaloryczności potrawy. 

Comments are closed.

https://dowiedz-sie.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-nowa-era-na-twoim-tarasie/ https://hellheaven.pl/metalowy-stojak-na-reczniki-polaczenie-funkcji-i-estetyki-w-lazience/ https://abweb.com.pl/w-poszukiwaniu-idealnego-wnetrza-meble-loftowe-jako-mistrz-przestrzeni/