Sposobów na zaaranżowanie przestrzeni wypoczynkowej przy domu jest bez liku – osłona na taras to jedna z chętniej wybieranych propozycji, która pozwoli nam na jeszcze większy komfort. Wypoczynek blisko natury to najlepszy sposób na relaks – świeże powietrze oraz słońce sprawią, że nasz organizm szybciej się zregeneruje, a my sami będziemy szczęśliwsi. 

Osłona na taras – nowoczesna pergola

Czym jest osłona na taras? To nic innego jak innowacyjna pergola ogrodowa, która może być zastosowana również na naszych tarasach. Nowoczesne pergole odznaczają się elegancką linią, zastosowaniem trwałych materiałów oraz wysoką funkcjonalnością. Osłona na taras skonstruowana jest z aluminiowych elementów łączonych modułowo – taka konstrukcja wznoszona jest szybko, jest ona trwała i odporna na zmienne warunki atmosferyczne. Zintegrowana rynna pozwala na odprowadzanie wody poza obręb tarasu. Dach pergoli tworzą aluminiowe listwy, które mogą obracać się wokół własnej osi – to użytkownik decyduje o ich położeniu oraz o tym, jak wiele światła słonecznego dostaje się pod pergolę. Lamele w pozycji całkowicie zamkniętej tworzą wodoszczelny dach – konstrukcja taka nie nagrzewa się, przez co w cieniu pergoli panuje przyjemny chłód. Dach pergoli osłoni nas skutecznie przed niespodziewanym deszczem. 

Wyjątkowe meble tarasowe i osłona na taras

Chcąc cieszyć się wypoczynkiem warto wybrać meble ogrodowe, które wykorzystamy na tarasie. W zależności od wielkości tarasu rekomenduje się wybranie nowoczesnej sofy narożnej w komplecie ze stolikiem kawowym i fotelem. Na niewielkich tarasach warto ustawić komplet kawowy składający się z 2-3 wygodnych foteli oraz wysokiego stolika kawowego. Ciekawym rozwiązaniem może być również wykorzystanie oryginalnych i designerskich mebli, takich jak fotel wiszący kokon. 

Comments are closed.

https://beesafe.pl/opinie/ domains.pl zobacz wiecje